مهدی باقرزاده رییس شورای اسلامی شهر بابلسر در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس، در پیامی حضور مردم در راهپیمایی این روز را ضرورتی دینی و سیاسی دانست.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس، روز قدرت اسلام است. امام خمینی (ره)

روز قدس، روز مقاومت مستضعفان عالم علیه مستکبران است. روزی که با حضور همه مسلمانان جهان از چهره کریه صهیونیست کودک‌کش، آمریکای جنایتکار و هم پیمانان آن‌ها پرده برداشته می‌شود.

در حقیقت روز قدس نماد وحدت جهان اسلام و نقطه عزت و کرامت مسلمانان در حمایت از فلسطین است.

امروز که خاورمیانه درگیر خشونتی تاسف بار شده است، برکسی پوشیده نیست که این نقشه شوم نتیجه پیوند خوردن تکفیری ها و وهابیون با رژیم صهیونیستی است ؛ ناآرامی ها و اعمال تروریستی ریشه در اشغال سرزمین های اسلامی دارد؛ لذا مسلمانان هیچ راهی جز ایستادگی و مقاومت ندارند و باید به پا خیزند و روز قدس را غنیمت شمارند تا پرچمدار آزادی و مبارزه با استکبار شوند.

اینجانب در آستانه روز جهانی قدس، ضمن محکوم نمودن جنایات اشغالگران و حامیان غربی آنان از آحاد مردم ولایتمدار بابلسر دعوت می‌نمایم تا همگام با مردم روزه‌دار و خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، شرکت نموده تا با حضوری قدرتمند در این راهپیمایی، شاهد تضعیف آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی در مقابل جهان اسلام باشیم.