شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
صورتجلسه شماره (هیجدهم) مورخ 98/4/4
1398/04/04
حسب هماهنگی قبلی،جلسه شورای اسلامی شهر بابلسر،ساعت 15 روز سه شنبه مورخ 98/4/4 با قرائت قرآن کریم به ریاست آقای محجوب پروین و با حضور اکثریت اعضا برگزارگردید.
******************

دستور کار جلسه:

1-بررسی نامه های وارده

خلاصه مذاکرات

1-نامه آقای اسماعیل غلام رضا پور ساکن خیابان ولیعصر-ولیعصر 22 مبنی بر شکایت از ساخت وساز همسایه مجاور قرائت و مقرر گردید جهت بررسی با شهرداری مکاتبه شود.

2-نامه شرکت تعاونی قایقرانان دلاوران دریادل در جلسه مطرح مقرر گردید با شهرداری مکاتبه تا بررسی لازم معمول و ضمناً یک شرکت اجازه تردد بیش از 2 اتوبوس دریایی را ندارد.

3-نامه شماره 298 مورخ 98/4/2 شورای اسلامی روستای اجاکسر در جلسه مطرح با توجه همجوار روستا با شهر و همکاری لازم نظر اعضا شورا در معافیت شورا از پرداخت عوارض تخلیه زباله در محل دپو شهرداری بابلسر میباشد.

4-نامه شورایاری محله کاظم آباد مبنی بر درخواست رسیدگی به موقعیت چمن مصنوعی محله قرائت و مقرر گردید با شهرداری جهت بررسی و مساعدت مکاتبه گردد.

5-نامه گروه هنری صدا نت سکوت در خصوص برگزاری تور موسیقی به نفع هموطنان عزیز سیل زده شهرستان سر پل ذهاب با نام شاهو دالاهو در سالن ارشاد بابلسر قرائت و مقرر گردید با شهرداری جهت مساعدت مکاتبه شود.

6-نامه اقای مرتضی شجاعی از معلمان محترم در مورد ساخت ساز خارج از پروانه زمین همجوار در جلسه مطرح و با توجه به بازدید کمیسیون عمران مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا اقدام قانونی معمول فرمایند.

7-نامه اهالی بلوار طالقانی 8 (ولی عصر) در جلسه مطرح با توجه به بازدید کمیسیون عمران مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا شهرداری محترم به سازندگان بناهای مسکونی ابلاغ نمایند نسبت به نصب تابلو مشخصات سازه بطور کامل اقدام نمایید.

8-نامه اهالی گلچین سرا در مورد بهره گیری زمین بایر مبنی بر حصار نمودن و پارک موقت بررسی و جهت اقدام مساعد با شهرداری مکاتبه گردد.

9-مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا نسبت به حق حقوق قدرالسهم شهرداری بابلسر در رابطه با زمین خریداری شده محل دفن زباله شهرداریها شهرستان بابل و بابلسر واقع در شهر امیرکلا اقدام لازم بعمل آید و از نتیجه شورا را مطلع نماید.

10-مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا گزارشی از روند ساخت پل کابلی و مقدار هزینه و قرارداد اولیه و مقدار بدهی را به شورا اعلام فرمایند.

11-نامه مورخه 98/4/2 اهالی علی آباد میر در جلسه مطرح مقرر گردید با شهرداری محترم جهت بررسی و مساعدت مکانبه شود.

12-نامه شماره 2011/6 مورخ 1/4/98 شرکت تعاونی قایقرانان دلاوران دریادل در جلسه مطرح شورا با پیشنهاد شرکت مخالفت گردید.

13 نامه مدیریت مجتمع عرشیا 9 مبنی بر شکایت از ساختمان در حال ساخت واقع در خیابان ولیعصر-ولیعصر 8 نبش ولیعصر 6 و مجاور بنگاه ملکی کاندیدا بدلیل عدم وجود تابلو اطلاعات پروانه ساختمانی در محل پروژه قرائت و مقرر شد با شهرداری مکاتبه شود.

مصوبات جلسه :

بند 1-ماده واحده

1-احتراما عطف نامه شماره 9/97/20/29074 مورخ در خصوص درخواست مالکین پلاک های ثبتی شماره 6118-6117-1/3194واقع در خیابان امام-روبروی مسجد ولی عصر (عج) مبنی بر خرید مساحت 1040 متر مربع از پلاک 1/3193 که قبلا در مسیر تعریض قرار داشته و بدلیل آزاد سازی خیابان به صورت محصور در پلاک های تفکیکی واقع گردید وشهرداری وفق ماده 19 قانون نوسازی     و عمران شهری قصد واگذاری مساحت کلی 1040 متر مربع به قدرالسهم هریک از پلاک ها با توجه به مجاورت شارع متروکه با قیمت کارشناسی روز را دارد، قیمت بررسی لازم  نسبت به صاحبان کلیه املاک همجوار پس از توافق با کلیه مالکین همجوار موافقت می گردد.

این ماده واحده با هفت رأی موافق تصویب گردید.

بند 2-ماده واحده

 نامه شماره 6/98/20/46715 مورخ 98/4/2 شهرداری محترم در خصوص احداث خانه پینگ پنگ با برآورد هزینه تقریبی 2/000/000/000 ریال نسبت به احداث فونداسیون سالن مذکور اقدام نموده و این هزینه را در اولین متمم بودجه سال جاری پایدار نمایید موافقت گردید.

این ماده واحده با هفت رأی موافق تصویب گردید.

بند 3-ماده واحده

عطف نامه شماره 48/56/2098 مورخ 98/4/4 شهرداری محترم در خصوص درخواست مساعدت مالی ریاست هیئت کشتی شهرستان بابلسر جهت برگزاری مسابقات کشتی پیشکسوتان استان مازندران در بابلسر و اینکه شهرداری در نظر دارد مبلغ 50/000/000 ریال از محل ماده 17 به آن هیئت پرداخت نماید موافقت گردید.

این ماده واحده با هفت رای موافق تصویب گردید.

بند 4-ماده واحده

نامه شماره 18/98/20/4067 مورخ 98/3/23شهرداری محترم در خصوص درخواست خانم زهرا روحانیان مبنی بر خرید مازاد معبر به مساحت 25/92 متر مربع از شارع عام در خیابان شریعتی شریعتی 26 و اینکه شهرداری به استناد ماده 19 قانون نوسازی قصد واگذاری مساحت فوق را به قیمت کارشناسی روز دارد پس از بررسی و بازدید در کمیسیون عمران موافقت گردید.

این ماده واحده با هفت رأی موافق تصویب گردید.

بند 5-ماده واحده

مصوب گردید با توجه به فعالیت چشمگیر مشاورین کمیسیون مالی و خزانه داری بمدت یکسال از بودجه شورا مبلغ ده میلیون ريال به کمیسیون مساعدت شود.

این ماده واحده با هفت رأی موافق تصویب گردید.

عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر