شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
صورتجلسه شماره (بیست ویکم) مورخ 98/4/16
1398/04/16
حسب هماهنگی قبلی،جلسه شورای اسلامی شهر بابلسر،ساعت 15 روز یکشنبه مورخ 98/4/16 با قرائت قرآن کریم به ریاست آقای محجوب پروین و با حضور اکثریت اعضا برگزارگردید.
******************

دستور کار جلسه:

1-بررسی نامه های وارده

خلاصه مذاکرات

1-مقرر گردید بمنظور پیگیری و احیاء ساختمان شهربانی سابق و با توجه به مکاتبات و جلسات متعدد با فرمانداری محترم مکاتبه تا نسبت به انجام آن دستورات لازم را مبذول فرمایید.

2-مقرر گردید بمنظور هماهنگی در ایجاد سایبان در خیابان شهید رجایی فراخوانی از سوی شهرداری محترم انجام تا پس از اخذ نظرات مردم در کمیسیون زیبا سازی و المان شهری بررسی و به صحن شورا جهت اتخاذ تصمیم ارائه گردد.

3-مقرر گردید با شهرداری محترم بابلسر مکاتبه تا از خروج فاضلاب خانگی مجتمع های مسکونی از طریق پارکینگ چهارم به دریا جلوگیری بعمل آید.

4-مقرر گردید بمنظور تجلیل از قهرمانان شایسته کشتی که عنوان قهرمانی آسیا کسب نمودند در مراسم استقبال ایشان گل و شیرینی تهیه شود.

5-مقرر گردید به شهرداری محترم بابلسر و اداره آب منطقه ای پیرو مکاتبات قبلی مکاتبه تا از تصرف و ساخت ساز در حریم رودخانه بابلرود در قسمت غربی حمام قدیمی میاندشت اقدام مساعد معمول فرمایند.

6-مقرر گردید آقای پروین نسبت به ملاقات اعضاء محترم شورا با مدیر عامل آب منطقه ای مازندران آقای یخکشی برنامه ریزی فرمایند.

7-مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه با توجه به تبعات حاصله از نصب چادر در بلوار شهید علیزاده نسبت به جمع آوری چادر ها اقدام عاجل معمول فرمایند و آقای شفقت با توجه به مسئولیت ایشان پیگیری و از نتیجه شورا را مطلع فرمایند.

8-با توجه به نامه آقای دکتر رمضان مهدوی مولف کتاب مبانی معرفی عصر جدید و پسامدرن مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا چند جلد از کتاب یاد شده را خریداری به اماکن کتاب خوانی و علمی و شورا هدیه نمایند.

10-نامه شورایاری محله میاندشت مبنی بر درخواست رسیدگی به شکایت اهالی محل قرائت و مقرر شد با شهرداری جهت بررسی و اقدام لازم مکاتبه شود.

11-نامه شورایاری محله باغ فلاحت مبنی بر درخواست رسیدگی به مشکلات محل قرائت و مقرر شد با شهرداری محترم مکاتبه شود.

12-نامه یکی از اعضای شورای اسلامی در خصوص ارائه طرح ایجاد فضای ورزشی مناسب در نوار ساحلی به پیوست طرح توجیهی مجتمع ورزشهای ساحلی نوا خودرو قرائت و جهت بررسی به کمیسیون زیبا سازی و فرهنگی ارجاع گردید.

13-نامه شورایاری محله گلچین سرا مبنی بر درخواست احداث پارک و فضای سبز و زمین ورزشی برای جوانان محل با استفاده از زمین بایر موجود در محل مذکور قرائت و مقرر گردید با شهرداری محترم جهت مساعدت مکاتبه شود.

14- نامه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید لطفیان میاندشت مبنی بر درخواست نامگذاری خیابانها به نام شهدای محل و شهدای مدافع حرم قرائت، با توجه به مکاتبه شورای اسلامی با محلات در خصوص ارائه لیست خیابانها و معابر مورد نظر محل جهت نامگذاری در ماه گذشته مقرر گردید لیست مورد نظر از شورایاری میاندشت به شورا ارسال گردد.

15- نامه های فرمانداری محترم درخصوص جلسات هیئت تطبیق مصوبات شورای اسلامی قرائت و مقرر شد در زمان مقرر پاسخ داده شود.

مصوبات جلسه :

بند 1-ماده واحده

مقرر گردید جهت همکاری و مساعدت با همشهریان ساکن در شهرک دریاکنار درخصوص دفن زباله شهرک مذکور با شهرداری مکاتبه تا مبلغ دریافتی به ازای هر کیلو زباله از مبلغ 1500 ريال به 1000 ريال تقلیل یابد.

این ماده واحده با 7 رأی موافق تصویب گردید.

بند 2-ماده واحده

نامه شماره 98/20/3993 مورخ 98/3/22 شهرداری محترم درخصوص درخواست آقای فرهاد صفردخت راننده کمکی با شماره پروانه 218 از سازمان مدیریت حمل و نقل مبنی بر فعالیت در مسیر بابلسر-نیروهوایی با خودرو پلاک شخصی پراید موافقت گردید.

این ماده واحده با 7 رأی موافق تصویب گردید.

بند 3-ماده واحده

نامه شماره98/20/5649مورخ 98/4/16  شهرداری محترم درخصوص افتتاح حساب بانکی برای سازمان آتش نشانی شهرداری بابلسر جهت انجام امور مالی حساب هزینه در بانک رسالت یا مهر اقتصاد موافقت گردید.

این ماده واحده با 7 رأی موافق تصویب گردید.

بند 4-ماده واحده

نامه شماره 6/98/20/5399 درخصوص مساعدت مالی به موسسه فرهنگی هنری صدا نت سکوت جهت برگزاری تور موسیقی سنتی به نفع هموطنان عزیز سیل زده شهرستان سر پل ذهاب با نام "شاهو دالاهو" به مبلغ50/000/00ريال به جهت وعده های غذایی یک روز کامل و نیز ایاب و ذهاب به گروه مذکور از محل ماده 17 مساعدت نماید موافقت گردید.

این ماده واحده با 7 رأی موافق تصویب گردید.

بند 5-ماده واحده

نامه شماره 97/20/22552 مورخ 97/7/30 درخصوص پیشنهاد شهرداری محترم مبنی بر ارائه طرح فضای سبز خیابان شهید مدائنی مورد تایید شورا قرار گرفت.

این ماده واحده با 7 رأی موافق تصویب گردید.عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر