شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
صورتجلسه شماره (بیست ودوم) مورخ 98/4/18
1398/04/18
حسب هماهنگی قبلی،جلسه شورای اسلامی شهر بابلسر،ساعت 15 روز یکشنبه مورخ 98/4/18 با قرائت قرآن کریم به ریاست آقای محجوب پروین و با حضور اکثریت اعضا برگزارگردید
******************

دستور کار جلسه:

1-بررسی نامه های وارده

خلاصه مذاکرات

1-مقرر گردید طبق مصوبه شورای اسلامی شهر جشنواره بالکن سبز از طرف کمیسیون فضای سبز و المان شهری و زیبا سازی در هر سال 2 بار به جهت تشویق و فرهنگ سازی انجام پذیرد.

2-مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا نسبت به بررسی مکانی مناسب برای احداث پارک بانوان معمول تا تسریع در انجام آن حاصل گردد.

3-مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا نسبت به زمین اداره ارشاد واقع در خیابان آیت الله طالقانی که مالکیت آن مربوط به شهرداری میباشد از طریق واحد حقوقی حتی دیوان عدالت اداری پیگیری نمایند.

4-مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا با توجه به ساخت و سازه های بلند مرتبه در سطح شهر و جلوگیری از اتفاقات ناگوار نسبت به خرید آتش نشانی بلند مرتبه اقدام عاجل معمول فرمایند.

5-با توجه به تقاضای اهالی محله مبنی بر از کار افتادن لوازم ورزشی و بازی شهردارمحترم دستور فرمایند تا در اسرع وقت نسبت به بازسازی ست های ورزشی و بازی محلات اقدام نمایند.

6-مقرر گردید شهردارمحترم دستور فرمایند تا از طریق پرسنل گزارشی از عملکرد شهرداری محترم در محلات 27 گانه شهر بابلسر را بررسی تا بصورت بولتن و کتابچه تهیه تا شورا پاسخگوی عملکرد شهردار باشد.

7-مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا نسبت به چکهای که از سوی مردم بابت بدهی خود به شهرداری واگذار نمودند و مبلغ آن نیز بنا به اظهارات شهرداران محترم قبلی میلیاردها تومان میباشد از طریق مراجع قضایی پیگیری تا حق و حقوق شهرداری با توجه به تاخیر و تا دیه اخذ گردد.

مصوبات جلسه :

بند 1-ماده واحده

1-مقرر گردید تا شهرداری نسبت به اجرای روف گاردن (بام سبز) در زمان صدور پروانه ساختمان ها اقدام نماید لذا لزوم روف گاردن (بام سبز) در پایان کار الزامی میباشد.

این ماده واحده با هفت رأی موافق تصویب گردید.

بند 2-ماده واحده

2-نامه شماره 98/20/46705 مورخ 98/4/2 شهرداری محترم در خصوص احداث خانه پینگ پنگ با هزینه تقریبی 2/000/000/000 ریال با توجه به اینکه ردیف اعتباری در بودجه سال 98 پیش بینی نگردیده است شورای اسلامی ضمن موافقت تاکید می نماید در اولین متمم و اصلاحیه بودجه سال 98 پایدار گردد.

این ماده واحده با هفت رأی موافق تصویب گردید.

بند 3-ماده واحده

3-باتوجه به نامه شماره 98/20/5377 شهرداری محترم مبنی بر اخذ عوارض سازمان آتش نشانی شورا با اخذ ماهیانه مبلغ 100/000 ریال به ازای هر واحد مسکونی در ماه موافقت می گردد.

این ماده واحده با هفت رأی موافق تصویب گردید.عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر