شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
صورتجلسه شماره (بیست وسوم) مورخ 98/4/23
1398/04/23
حسب هماهنگی قبلی،جلسه شورای اسلامی شهر بابلسر،ساعت 15 روز یکشنبه مورخ 98/4/23 با قرائت قرآن کریم به ریاست آقای محجوب پروین و با حضور اکثریت اعضا برگزارگردید.
******************

دستور کار جلسه:

1-بررسی نامه های وارده

خلاصه مذاکرات

1-مقرر گردید در جلسه 98/4/30 با مدیر عامل شرکت مهندسان مشاور خانه محله شهر درخصوص پیشنهادات برای طرحهای محرک توسعه این شرکت نشستی برگزار گردد.

2-نامه شرکت دلاوران دریادل درخصوص ارسال برگه عوارض نوسازی سال 98 مبنی بر اینکه شرکت تاکنون سند مالکیت دریافت ننموده و به محض دریافت سند عوارض نوسازی را به حساب شهرداری پرداخت خواهد نمود قرائت و مقرر گردید به شهرداری جهت بررسی مکاتبه شود.

3-نامه شورایاری محله باغ فلاحت مبنی بر درخواست رسیدگی به مشکلات محل قرائت و مقرر شد با شهرداری جهت اقدام مساعد مکاتبه شود.

4-نامه آقای مهدی رمضان پور ساکن خیابان شهید محمدزاده خیابان گلزار کوچه گلزار 2 مبنی بردرخواست 10 کامیون ماسه بادی جهت تسطیح خیابان قرائت و مقرر شد با شهرداری مکاتبه تا جهت تسطیح کوچه مساعدت شود.

5-نامه خانم فرشیده فولادی ساکن خیابان شریعتی - شریعتی 3 مبنی بر درخواست طبقات قرائت و مقرر شد با شهرداری مکاتبه تا در کمیته فنی و کمیسیون ماده 5 مطرح گردد.

6-نامه درخصوص ایجاد فضای ورزشی در ساحل بابلسر پس از طرح و بررسی در کمیسیون زیبا سازی و المان شهری با اجرای پیشنهاد متقاضی (شرکت نوا خودرو) در قسمت شرقی روبروی کازینوی سابق موافقت و مقرر گردید جهت بررسی و اقدام قانونی با شهرداری مکاتبه شود.

7-نامه درخواست رئیس مرکز توانبخشی آموزش همراه برنادل درخصوص برگزاری نشست با اعضای شورا قرائت و مقرر شد در جلسه روز سه شنبه 98/4/25 از ایشان دعوت بعمل آید.

8-نامه شورایاری محله مهدی نسب مبنی بر درخواست موزائیک نمودن پیاده رو در محل قرائت و مقرر شد با شهرداری جهت مساعدت مکاتبه شود.

9-نامه آقای مجید حاجی آقاپور مبنی بر درخواست خرید زمین مجاور ملک ایشان قرائت و مقرر شد جهت بررسی با شهرداری مکاتبه شود.

10-مقرر گردید با توجه به پیگیری و مکاتبات انجام شده در مورد وضعیت ساختمان شهربانی سابق با فرمانداری و شهرداری محترم جهت پیگیری، اقدام و حصول نتیجه مکاتبه شود و درصورت نیاز  با سازمان میراث فرهنگی، فرمانداری، شهرداری و شرکت قوام نشست مشترکی برگزار گردد.

11-با توجه به تشکیل جلسات کمیسیون حفاری در ابتدای هر سال متاسفانه بعضاً مشاهده می گردد بلافاصله پس از ترمیم خیابانها و معابر اعم از آسفالت و موزائیک کاری مجدداً دستگاههای اجرایی اقدام به کنده کاری نموده که موجبات نارضایتی مردم را به همراه دارد لذا شورا پیشنهاد می نماید شهرداری از انجام این نوع کندکاریها ممانعت بعمل آورد.

12-مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا گزارش از عملکرد پیمانکاران آسفالت سطح شهر که بعضاً مشاهده می شود نواقصی در اجرای پروژه وجود دارد جهت بررسی عوامل آن به شورا ارسال فرمایند.

13-مقرر گردید در اولین جلسه انتخابات هیئت رئیسه سال سوم دوره پنجم و انتخابات اعضاء کمیسیونها، کمیسیون خدمات شهری در آغاز سال سوم کاری تشکیل شود.

14-مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا در مورد سگهای بلا صاحب نسبت به مکان برای نگهداری و عقیم نمودن سگها اقدام، آقای شفقت مسئول پیگیری آن معرفی گردیدند.

15-مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا در زمان عقد قرارداد اجاره غرفه های ساحل و بلوار شهید علیزاده درصدی از اجاره کسر و در قرارداد نگهداری فضای سبز اطراف غرفه و نگهداری سرویس بهداشتی به ایشان واگذار شود.

16-با توجه به نیاز به لایروبی مسیر رودخانه بابلرود از مالکین لنج ها نیز همانند مالکین اتوبوس دریایی بعنوان قدرالسهم وجه اخذ شود و همانند مالکین اتوبوس دریایی با تعهد در پایان تابستان وجه اخذ شود.

17-نامه آقای شادمان فتحی درخصوص مشکل ملکی ایشان در خیابان 12 متری شهرک مخابرات پلاک 21(درخصوص بازگشایی خیابان 35 متری)قرائت و پس از بررسی در کمیسیون عمران مقرر گردید جهت بررسی و پاسخ به ایشان با شهرداری مکاتبه شود.

18-نامه شماره 98/20/5314 مورخ 98/4/12 درخصوص آمار درآمد یکماهه خرداد 1398 با مقایسه وصولی مدت مشابه قرائت و به خزانه دار و کمیسیون مالی ارجاع گردید.

مصوبات جلسه :

بند 1-ماده واحده

نامه شماره 20/98/20/5145 مورخ 98/4/9 شهردار و رئیس محترم شورای سازمان مدیریت حمل و نقل بابلسر درخصوص تصویر نرخ پیشنهادی مصوبه کارگروه ماده 18 حمل و نقل دانش آموزان شهر بابلسر برای سال تحصیلی 99-98 که به استناد ماده 7 دستورالعمل آیین نامه اجرایی سرویس مدارس و با عنایت به مصوبه ماده(1) مورخ 98/4/9کارگروه به تصویب رسیده است پس از بررسی موافقت گردید.

این ماده واحده با هفت رأی موافق تصویب گردید.

بند 2-ماده واحده

نامه شماره 9/97/20/26527 مورخ 97/10/27 شهرداری محترم درخصوص درخواست مالک پلاک ثبتی 1/3870 واقع در خیابان شهید چمران مبنی بر درخواست خرید مازاد معبر متروکه درضلع غربی پلاک به مساحت 189/18 متر مربع با کاربری ورزشی مطابق طرح تفصیلی و به استناد ماده 19 قانون نوسازی، در صورت توافق همسایه های مجاور با رعایت ماده 19 قانون نوسازی و به قیمت کارشناسی روز موافقت می گردد.

این ماده واحده با هفت رأی موافق تصویب گردید.

بند 3-ماده واحده

نامه شماره 98/20/5674 مورخ 98/4/17 شهرداری محترم درخصوص توافق فی مابین شهرداری و مدیر عامل محترم امور کتابخانه های استان مازندران، شورای اسلامی با پیشنهاد شهرداری مبنی بر تامین بخشی از منابع مالی پروژه فوق از محل اعتبارات جاری ردیف 40163 اداری به ردیف 30631 وظیفه عمران شهری کمک نماید موافقت می نماید.عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر