شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
صورتجلسه شماره بیست و پنج مورخ 98/4/30
1398/04/30
حسب هماهنگی قبلی،جلسه شورای اسلامی شهر بابلسر،ساعت 15 روز یکشنبه مورخ 98/4/30 با قرائت قرآن کریم به ریاست آقای محجوب پروین و با حضور اکثریت اعضا برگزارگردید.
******************

خلاصه مذاکرات

 1-ابتدای جلسه آقای دکتر بیابانی درخصوص بررسی طرح های محرک توسعه به بحث و تبادل نظر با اعضای شورا پرداختند.

2-نامه خانواده خردمندی مبنی بر درخواست رسیدگی به مشکل ملکی ایشان قرائت و به شهرداری جهت بررسی و اعلام نتیجه به شورا ارجاع گردید.

3-نامه آقای علی اکبر کلایی مبنی بر درخواست دیوار کشی زمین ایشان قرائت و جهت بررسی به شهرداری ارجاع گردید.

4-نامه جمعی از دستفروشان شهر مبنی بر درخواست مساعدت قرائت و جهت بررسی به شهرداری ارجاع گردید.

5-نامه اهالی بسیج 7 کوچه مهدی نسب 12 مبنی بر درخواست آسفالت کوچه و خیابان محل و نصب چراغ عابر قرائت و به شهرداری ارجاع گردید.

6-نامه ستاد یادواره سرداران و شهدای منتسب و به شهرک ساحلی مبنی بر درخواست مساعدت جهت برگزاری یادواره شهدا قرائت و به شهرداری ارجاع گردید.

7-نامه آقای مهدی حسین زاده مبنی بر درخواست استقرار دو عدد کانکس سرگرمی و بازی در پارکینگ 1 و 3 قرائت و جهت اقدام برابر مقررات به شهرداری ارجاع گردید.

 8-با توجه به مصوبه هیئت محترم دولت در مورد تقسیمات کشوری و مکاتبات عدیده ای که از سوی شورای شهر و اصناف و دیگر نهاد ها در مورد مشخص شدن حریم شهر بابلسر در ضلع جنوبی محور بابلسر به فریدونکنار که متاسفانه تا کنون نتیجه ای حاصل نگردیده با توجه به مصوبه هیئت محترم دولت مبنی بر اینکه هر روستا با مزارع محدوده آن مشخص می گردد و در قسمت جنوبی محور زمینهای موجود مزارع روستای اجاکسر می باشد و تقسیمات کشوری با علائمی همانند کوه، رودخانه و یا جاده اصلی بعنوان مرز بین دو شهرستان قلمداد می گردد، متاسفانه تا کنون هیچگونه مستندی در این باره اخذ نگردیده لذا از جناب  فرماندار محترم تقاضا می نمائیم، نسبت به حل این مشکل چند ساله و تعیین تکلیف شهرداری و اصناف اقدام مساعد معمول فرمایند.

9-در خصوص دکه های مطبوعاتی در سطح شهر و خصوصاً خیابان پاسداران با شهرداری مکاتبه تا طرحی متحدالشکل انجام پذیرد و شهرداری کلیه دکه ها را مجاب به اصلاح سازه مطابق مصوبه شورا نماید.
عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر