شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
صورتجلسه شماره بیست و ششم
1398/05/05
حسب هماهنگی قبلی،جلسه شورای اسلامی شهر بابلسر،ساعت 15 روز یکشنبه مورخ 98/5/6 با قرائت قرآن کریم به ریاست آقای محجوب پروین و با حضور اکثریت اعضا برگزارگردید.
******************
 1-نامه اداره بهزیستی شهرستان بابلسر درخصوص اشتغال بکار آقای حسن بیگلری وان سفلی قرائت و با توجه به بخشنامه عدم جذب نیرو و اینکه ادارات تابع فرمانداری محترم می باشند با فرمانداری محترم مکاتبه گردد.
 2-نامه شماره 86/20/3856 و 86/20/3850 و 86/25/3858 و 86/25/3851 مورخ 98/4/30 فرمانداری محترم درخصوص هیئت تطبیق مصوبات شورای اسلامی شهر بابلسر قرائت و جهت بررسی و پاسخگویی به اعضاء شورا ارجاع گردید.
3-با توجه به نامه شهرداری محترم سوسنگرد مبنی بر افزایش روحیه مردم منطقه و کم کردن آلام و دردها قصد اعزام تعدادی از شهروندان سیل زده در ایام تابستان به بابلسر را دارند که با سواری به بابلسر عازم خواهند شد صرفاً تقاضای اسکان موقت هفتگی و پذیرایی از این عزیزان را دارند لذا شورا با پیشنهاد شهرداری محترم سوسنگرد موافقت و به شهرداری محترم پیشنهاد عنایت و مساعدت به این افراد​ را دارند.
4-پیشنهاد می گردد بمنظور تجلیل از نخبه شهرمان آقای دکتر حجازیان فوق تخصصی جراحی مغز و انتصاب ایشان بعنوان ریاست بیمارستان آیت الله روحانی بنری در سطح شهر نصب گردد.
5-با توجه به تصویب شورا در بودجه سال 98 مبنی بر احداث کندرو در محور فریدونکنار به بابلسر و ایجاد رفیوژ وسط محور پیشنهاد میگردد با شهرداری محترم جهت تسریع در انجام آن مکاتبه شود.

مصوبات جلسه:
 بند1 - ماده واحده نامه شماره 9/98/20/3638 مورخ 98/3/12 شهرداری محترم درخصوص درخواست مالک پلاک ثبتی 1/3027 واقع در خیابان پاسداران 8 ضلع شرقی رودخانه درخصوص خرید مساحت 18/17 متر مربع از فضای مازاد معبر که در تصرف نامبرده قراردارد و شهرداری در نظر دارد با عنایت به ماده 19 قانون نوسازی و عمران شهری و با توجه به کاربری مسکونی آن مطابق با طرح تفصیلی مساحت فوق را به قیمت کارشناسی روز به متقاضی واگذار نماید با پیشنهاد شهرداری موافقت می گردد. این ماده واحده با هفت رأی موافق تصویب، که پس از تایید هیئت تطبیق قابلیت اجرایی دارد.
عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر