شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
صورتجلسه شماره بیست و هفتم
1398/05/08
حسب هماهنگی قبلی،جلسه شورای اسلامی شهر بابلسر،ساعت 15 روز سه شنبه مورخ 98/5/8 با قرائت قرآن کریم به ریاست آقای محجوب پروین و با حضور اکثریت اعضا برگزارگردید.
******************
 1-نامه رئیس اتاق اصناف شهرستان بابلسر درخصوص درخواست برگزاری بازارچه ساحلی تحت عنوان بازارچه ساحلی عیدانه از تاریخ 98/5/21 الی 98/6/8 قرائت و ضمن موافقت به شهرداری ارجاع گردید.
2-باتوجه به وضعیت بسیار نامناسب بساط دستفروشان و مغازه داران در سطح شهر خاصه خیابان آستانه نبش خیابان شهید بابایی و خیابان شهید جباری جنب مسجد جامع پیشنهاد گردید با شهرداری محترم جهت اقدام لازم مکاتبه شود.
 3-پیشنهاد گردید با توجه به مسائلی که با سوزاندن کاه و کلش برنج که باعث ایجاد وضعیت نامناسب زیست محیطی گردیده و مشکلات عدیده ای برای مردم، خاصه افرادی که ناراحتی ریوی و قلبی دارند  وجود آورده با فرمانداری محترم مکاتبه شود.
4-پیشنهاد گردید با توجه به پیگیری و مکاتبات عدیده شورا با شهرداری محترم نسبت به جلوگیری از ورود فاضلاب خانگی به کانال پارکینگ چهارم اقدام عاجل معمول فرمایند.
5-پیشنهاد گردید با توجه به پیگیری های چند ساله کمیسیون بهداشت شورا در مورد سپتاژهای خانگی و قراردادهای منعقده از سوی شهرداری متاسفانه تاکنون نتایج مثبتی حاصل نگردید و کارشناس انتخابی نیز بدلیل عدم پرداخت حق و حقوق خود نتیجه ای حاصل ننموده است از طرف شورا خانم بهار و آقای نوعی مسئول پیگیری انتخاب شدند.
6- پیشنهاد گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا مبلغ ماده 16و17 به تفکیک در سال 97و98 را اعم از اصل مبلغ ماده 16و17 و مانده مبالغ را به شورا اعلام فرمایند.

مصوبات جلسه:

بند1 - ماده واحده

نامه شماره 98/20/6182 مورخ 98/4/24 شهرداری محترم درخصوص مساعدت مالی به خانم صغری گت آقازاده به مبلغ 25/000/000 ريال از محل ماده 17 قرائت و با مساعدت به مبلغ 10/000/000 ريال از محل ماده 17 موافقت گردید.

این ماده واحده با هفت رأی موافق تصویب، که پس از تایید هیئت تطبیق قابلیت اجرایی دارد.

بند2 - ماده واحده

احتراماً عطف شماره 98/20/7156 مورخ 98/5/7 شهرداری محترم درخصوص درخواست استرداد وجه اضافه واریزی آقای علی پشتکوهیان مالک پلاک ثبتی در بلوار بسیج-بسیج 7 به مبلغ 24/660/000 ريال موافقت گردید.

این ماده واحده با هفت رأی موافق تصویب، که پس از تایید هیئت تطبیق قابلیت اجرایی دارد.
عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر