شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
گسترش همکاری شهرداری با دانشکاه مازندران در دوره پنجم شورای اسلامی شهر
1396/08/22
وجود دانشگاه مازندران بعنوان بزرگترین مرکز علمی استان در بابلسر، فرصتی است تا پارلمان و مدیریت شهری بتواند برای برون رفت از مشکلات از آن بهره گیری نماید.
******************
گسترش همکاری شهرداری با دانشکاه مازندران در دوره پنجم شورای اسلامی شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابلسر، نخستین نشست تخصصی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بابلسر با اساتید دانشگاه مازندران در دانشکده هنر و معماری پردیس دانشگاه برگزار شد.

در این برنامه که با استقبال خوب دانشجویان و اساتید رشته های معماری، فنی و مهندسی، شهرسازی روبرو شد دو طرف با ارائه نقطه نظرات خود بصورت تخصصی به واکاوی مشکلات مدیریت شهری پرداخته و برای حل هریک از آنها راهکاری بیان نمودند.

هوشیار خسروی در پایان این نشست در گفتگو با خبرنگاران گفت: وجود دانشگاه مازندران بعنوان بزرگترین مرکز علمی استان در بابلسر، فرصتی است تا پارلمان و مدیریت شهری بتواند برای برون رفت از مشکلات از آن بهره گیری نماید.

وی از ادامه دار بودن این برنامه در ماه های آتی خبرداد وافزود: این نشست به عنوان سرآغاز همکاری های دو طرفه بین اساتید و شهرداری است تا از این طریق بتوانیم از دانش اساتید و مخصصین دانشگاه بعنوان بهترین ابزار در حل مشکلات شهربابلسر استفاده کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر از امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه مازندران با شورای اسلامی و شهرداری بابلسر در پایان این نشست خبر داد و بیان داشت: موضوع این تفاهم نامه که به امضای رییس دانشگاه، رییس شورای اسلامی شهر و شهردار بابلسر رسید، همکاری در اجرای ظرح های عمرانی شهری، خدمات نظارت و مشاوره مهندسی، طرح های آموزشی، کمک آموزشی، رفاهی، تفریحی، گردشگری، تجاری و مسکونی می باشد.

هوشیار خسروی مدت اجرای این تفاهم نامه را سه سال اعلام کرد و افزود: براین اساس دانشگاه مازندران میتواند در اجرای طرح های عمرانی شهری با شورای اسلامی و شهرداری بابلسر همکاری داشته باشد.

وی در ادامه گفت: طبق مفاد این تفاهم نامه، شورای اسلامی و شهرداری بابلسر میتوانند برای خدماتی نظیر نظارت و مشاوره مهندسی پروژه های سطح شهر از توان آموزشی و پژوهشی دانشگاه مازندران استفاده کند.

 


عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر