شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
پیام مشترک رییس و اعضای شورای اسلامی شهر بابلسر بمناسبت فرا رسیدن نهم دی ماه
1396/10/08
حماسه نهم دی ماه تجلی قدرت الهی در هویت اسلامی و بنیان مردمی انقلاب اسلامی بود.
******************

پیام مشترک رییس و اعضای شورای اسلامی شهر بابلسر بمناسبت فرا رسیدن نهم دی ماه، روز بصیرت

تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، همواره برهه های حساس و سرنوشت سازی وجود داشته است که عمق انگیزه های معنوی حضورمردمی وعظمت روح الهی  نهفته درآن چنان ژرف بوده است که  تبدیل به حماسه ای ماندگارگردیده است.

بدون شک نهم دی ماه یکی از این مناسبت های بزرگ و به یادماندنی است که تجلی بصیرت و رجوع به اهداف الهی و بنیادین انقلاب می باشد.

در ماجرای سال 88 غبار فتنه، مظلومیت اصول انقلاب و اسلام ناب محمدی و ولایت فقیه را هدف قرار داد که حضور حماسی زن و مرد و پیر و جوان مومن، دراین روز بار دیگر این غبار را کنار زد و دست بیعت مجدد با ولی فقیه و رهبر عالیقدرشان را نمایان ساخت.

حماسه نهم دی ماه تجلی قدرت الهی در هویت اسلامی و بنیان مردمی انقلاب اسلامی بود که با الهام از فرهنگ عاشورایی، توطئه گران خارجی و فریب خوردگان و فتنه گران داخلی را مرعوب ساخت و به عنوان یک شاخص میان تکلیف گرایان حسینی با منحرفان و دنیا طلبان داخلی و اسلام ستیزان خارجی قرار گرفت.

باگرامیداشت حماسه به یادماندنی نهم دی ماه که روز بصیرت نام نهاده شده است، همراه با شهروندان ولایت مدار بابلسر ضمن بیعت مجدد با آرمان های مقدس جمهوری اسلامی و ولی فقیه زمانمان برای رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران اسلامی آرزوی سلامتی و توفیق وعزت روزافزون داریم.

عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر