شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر بابلسر به رییس جدید دادگستری شهرستان بابلسر
1396/11/02
با امید به اینکه،  با عنایات حضرت حق، در پرتو   هم اندیشی  و  هم فکری و تبادل تجربیات جهت  یافتن  راهبردها و ساز و کارهای لازم  برای رشد و ایجاد گسترش همکاری و تعاملات درون و برون سازمانی، اهتمام ورزید.
******************

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای مهندس سیف الله علی نیا

سلام علیکم

با احترام، انتصاب شایسته و بایسته ی حضرت عالی به عنوان ریاست محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران باعث خوشحالی و امیدافزایی در بین شهروندان و جامعه مهندسین بابلسر گشت.

به گواهی آگاهی و به پشتوانه ی آشنایی و دانایی آنجناب در امر کارگشایی و نظر به اطمینان خاطر و  اعتماد وافر نسبت به توانمندی های علمی و مدیریتی که محصول تدبیر مدبرانه و مدیریت کارگشایانه ی حضرت عالی در این حوزه است،درکمال امتنان و افتخار این منصب خطیر  را به محضر شریف تان تبریک و  تهنیت عرض می نمایم.

با امید به اینکه،  با عنایات حضرت حق، در پرتو   هم اندیشی  و  هم فکری و تبادل تجربیات جهت  یافتن  راهبردها و ساز و کارهای لازم  برای رشد و ایجاد گسترش همکاری و تعاملات درون و برون سازمانی، اهتمام ورزیده و با تفکر وسیع خدمتگزاری و با عزم جزم و اراده ی راسخ توام با شجاعت و اخلاص و طلب همت مضاعف به تقویت و تعمیق و تمشیت اهداف مورد نظر سازمان نایل آیید. انشاالله


عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر