شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
فاطمه بهار، خواستار تشکیل اتاق فکر بانوان فرهیخته بابلسر شد.
1396/11/16
مادر از نگاه فرزند یعنی شاهکار خلقت و کوه استقامت و وجود او فقط عشق، امید، هستی، صبوری، وفا و صفا می بیند.
******************

فاطمه بهار، خواستار تشکیل اتاق فکر بانوان فرهیخته بابلسر شد .

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابلسر، همزمان با ایام فاطمیه در دهه فجر، همایش شوق مادری در بابلسر برگزار شد .

فاطمه بهار، نایب رییس شورای اسلامی شهر در این مراسم که با استقبال خوب بانوان مواجه گشت، با بیان اینکه،  خداوند رسالت بزرگ و شیرین مادری را بر عهده ما نهاد، تصریح کرد: مادران ما باید عاشقانه و عارفانه در تربیت فرزندان خود کوشا باشند .

رییس کمیسیون فرهنگی شورا افزود: مادر از نگاه فرزند یعنی شاهکار خلقت و کوه استقامت و وجود او فقط عشق، امید،  هستی، صبوری، وفا و صفا می بیند .

فاطمه بهار با اشاره به نیازهای فرزندان در خانواده و جامعه، گفت:با بررسی اجمالی در خانواده ها و جامعه اساسی ترین نیاز فرزندان، دوست داشتن بی قید و شرط، احترام دیدگاه و نظراتش، پذیرش وی از سوی اعضای خانواده، مشورت و اعتماد، بازی، همدلی و همراهی ست .

این کارشناس فرهنگی در بخش دیگر سخنانش از مهارتهاي لازم برای مادران درامر تربیت فرزندان را مهارت در خودشناسی، سخنوری، نشست و برخاست، کنترل خشم و راز داری دانست که باید با تمرین و دانش افزایی این مهارت ها را تقویت نمود .

فاطمه بهار، مادران را عامل مهم در تقویت اعتماد به نفس فرزندان دانست و گفت: به حمدالله پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، خانواده ها فرزندان خود را براساس فرهنگ مبین اسلام،  عشق و شهادت،  معرفت و گذشت، صبر و ایثار در وجودشان، پرورش می دهند .

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بابلسر، با تاکید بر تقویت امور فرهنگی برای آموزش خانواده ها، خواستار تشکیل اتاق فکری  از بانوان فرهیخته بابلسر شد و افزود:  این اتاق جهت تقویت تحکیم بنیان خانواده و راهکار های اثر بخش برای تربیت فرزندان و پیشگیری از کاهش آسیب های اجتماعی کودکان و نوجوانان تشکیل گردد .


عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر