شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
سالن ورزشی شهدای اجاکسر با همت شهرداری بابلسر به بهره برداری رسید
1396/11/19
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران: از همت بالای شورای شهر و شهرداری بابلسر و کمک دهیاری اجاکسر که باعث احداث این سالن زیبا و باشکوه شدند، تقدیر و تشکر می کنم.
******************

سالن ورزشی شهدای اجاکسر با همت شهرداری بابلسر به بهره برداری رسید

علیرضا یونسی شامگاه چهارشنبه در مراسم افتتاح و بهره برداری از ورزشگاه شهدای اجاکسر با تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: استمرار این انقلاب عزم ،اراده و همت بلند همه مردم را می طلبد .

وی با اشاره به افتتاح سالن ورزشی شهدای اجاکسر خاطرنشان کرد: از همت بالای شورای شهر و شهرداری بابلسر و کمک دهیاری اجاکسر که باعث احداث این سالن زیبا و باشکوه شدند، تقدیر و تشکر می کنم .

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید اقدامات شایسته ای در جهت تامین هزینه سلامت مردم انجام داده است،گفت: طرح نظام سلامت،بیمه مردمی که در گذشته از خدمات بیمه بهره مند نبودند ،گسترش فضاهای ورزشی، مقابله با آسیب اجتماعی ،توجه به فضیلت اخلاقی ،علم و دانایی از اقدامات دولت روحانی است .

یونسی با اشاره به اینکه در سه سال اخیر بیش از 400مدال در میادین مختلف از سوی ورزشکاران مازندران کسب شد،اظهار کرد: در حال حاضر ورزش مازندران یکی از پایه های اصلی ورزش کشور است و 39درصد از مدال های المپیک ریو توسط ورزشکاران مازندران کسب شد .

وی با بیان اینکه استان مازندران در المپیک ریو 13سهمیه برای کشور کسب کرد،تصریح کرد: این نشان از برنامه ریزی درست در امر ورزش و توجه به ورزشکاران دارد .

این مسئول با بیان اینکه تا پایان دهه فجر امسال 739پروژه به ارزش 800میلیارد تومان در مازندران افتتاح و به بهره برداری می رسد،عنوان کرد: با افتتاح این پروژه ها برای افراد زیادی اشتغال زایی شد.

عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر