شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
پیام رییس و اعضای شورای اسلامی بابلسر بمناسبت فرارسیدن 22 بهمن
1396/11/19
در آستانه راه پیمایی بزرگ 22 بهمن، رییس و اعضای شورای اسلامی بابلسر با صدور پیامی شهروندان را به شرکت در راهپیمایی دعوت نمودند.
******************

پیام رییس و اعضای شورای اسلامی بابلسر بمناسبت فرارسیدن 22 بهمن

در آستانه راه پیمایی بزرگ 22 بهمن، رییس و اعضای شورای اسلامی بابلسر با صدور پیامی شهروندان را به شرکت در راهپیمایی دعوت نمودند.

بسم الله الرحمن الرحیم

در بهار آزادي جاي شهدا خالي

يوم الله 22 بهمن 57، سرآغاز پیروزی ملت ایران بر مستکبران و سلطه گران عالم، روز برافراشته شدن پرچم عدالت اسلامی و بیداری مستضعفان و روز تحقق وعده حق تعالي است.

امسال و در آستانه 22 بهمن سال 1396 نیز یکبار دیگر، مردم سلحشور و غیور بابلسر همراه با مردم سراسر کشور، حضوری حماسی و دشمن شکن در صحنه خواهند داشت که این حضور بیانگر پيوند مستحکم با نظام اسلامی  و هوشياري و آمادگي كامل در عرصه دفاع از ارزش هاي انقلاب اسلامي و منافع ملي است.

مردم آگاه و بصیر بابلسر ثابت کرده اند كه هرگاه و هرجا پای منافع و مصالح اسلام و انقلاب و كشور اسلامي به میان آید همچون گذشته و بلکه استوارتر از همیشه، همه يكدل و يكپارچه به صحنه مي آيند و پاسخ محكمي به دشمنان و ايادي استکبار جهانی مي دهند.

در آستانه فرا رسيدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ضمن گرامیداشت ياد و خاطره امام راحل و شهداي والامقام دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامي، از همه اقشار مردم شریف بابلسر برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت می نماییم تا با حضور خود قدرت انسجام و وحدت خویش را به جهانیان نشان دهند.

اميدواريم بتوانيم در سايه الطاف الهي و توجهات حضرت ولي عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، ادامه دهنده راه امام (ره)  و شهدايمان باشيم.

عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر