شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
رییس و اعضای شورای اسلامی بابلسر با صدور پیامی از حماسه حضور تماشایی مردم در راهپیمایی 22 بهمن تشکر و قدردانی نمودند.
1396/11/22
شما شهروندان محترم با حضور تماشایی خود در کنار مردم کشورمان ثابت کردید که ایران اسلامی میتواند باتکیه بر عزم ملت خود و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری، راه استقلال و آزادی از چنبره‌ی سلطه‌ی بیگانگان را که درس بزرگ اسلام است تا نقطه‌ی مطلوب بپیماید.
******************
رییس و اعضای شورای اسلامی بابلسر با صدور پیامی از حماسه حضور تماشایی مردم در راهپیمایی 22 بهمن تشکر و قدردانی نمودند.
 متن پیام بشرح ذیل است:

بسمه تعالی

حماسه‌ی حضور پرشور شما مردم انقلابی بابلسر در راهپیمایی 22 بهمن امروز، صفحه‌ی تابناک دیگری بر افتخارات بزرگ انقلاب اسلامی افزود.
یکبار دیگر آگاهانه و عاشقانه، دفاع جانانه‌ی خود از نظام اسلامی را به همه نشان دادید و یاوه‌های دشمنان این مرز و بوم را باطل ساختیدو بار دیگر بر وفاداری خود به آرمانهای شهدا، امام راحل و رهبری معظم پای فشردید و بر سرپیچی خود از اراده‌ی مراکز استبکاری و مداخله‌جو اصرار ورزیدید و وسوسه‌ی شیطانی آنان را که میکوشیدند ملت را دلسرد کنند، نقش برآب کردید.
امروز با حضور تماشایی خود در کنار مردم کشورمان ثابت کردید که ایران اسلامی میتواند باتکیه بر عزم ملت خود و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری، راه استقلال و آزادی از چنبره‌ی سلطه‌ی بیگانگان را که درس بزرگ اسلام است تا نقطه‌ی مطلوب بپیماید.
ما نمایندگان شما بابلسری های فهیم و بابصیرت در پارلمان شهری برخود فرض میدانیم از حضورتان در راهپیمایی امروز (22بهمن96) تشکر و قدردانی نماییم و این توفیق بزرگ ملی را شکرگزاری نموده و سپاس و تحسین خود را به پیشگاه ملت عظیم‌الشأن ایران تقدیم مینماییم.
عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر