شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
پیام رییس و اعضای شورای شهر بابلسر بمناسبت لیالی قدر و شهادت حضرت امام علی(ع)
1397/03/15
حق، راه بهشت است و باطل، راه جهنم و بر سر هر راهى دعوت کننده ‏اى است.
******************

پیام رییس و اعضای شورای شهر بابلسر بمناسبت لیالی قدر و شهادت حضرت امام علی(ع)

بسم الله الرحمن الرحیم

قال علی(ع):

اَلحَقُّ طَریقُ الجَنَّةِ وَ الباطِلُ طَریقُ النّارِ وَ عَلى کُلِّ طَریقٍ داع

حق، راه بهشت است و باطل، راه جهنم و بر سر هر راهى دعوت کننده ‏اى است.

 برگ های تاریخ گواه روزگاری است که در آن روزگار، ایتام اکرام، ندارها دارا و روزگار بر وفق مراد ضعفا بود که این نیز کام دشمنان را بر کامشان تلخ کرده بود، ازاینرو عزم خود را در پیشبرد اهداف پلید خود جزم نموده که اجرای آن به شهادت مردی منجر شد که وصی و ولی پیغمبر در غدیر خم لقب گرفت.

شب قدر؛ شب خوبی، نیکی، زیبایی، زمان بیداری، راز و نیاز است؛ شب بخشودن، تقدیر و شبی است که خورشید فروزان حیات امام علی علیه السلام در آسمان شهر کوفه به خون نشست که برترین خلق پس از رسول خدا صلی الله علیه و آله بود. 
مولای متقیان حضرت علی (ع)، مولود کعبه، نخستین شهید محراب، حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید و مظهر عدالت و مردانگی و حماسه آفرینی است. ایام شهادت جانگداز این امام همام مقارن است با لیالی پر برکت قدر که مشتاقان لقاء محبوب را به خود می خواند تا با احیاء این لیالی، ،ناب ترین و زلال ترین صحنه نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش گذارند .

آنان که می خواستند نور خدا را خاموش کنند، نمی دانستند که اراده الهی، بر درخشیدن علی علیه السلام استوار است و می بینیم که همچنان، کردار و گفتار امام مؤمنان، چراغ راه مردان خدا، حق جویان و یکتاپرستان جهان است.اینک در شب های پر برکت قدر، خداوند بزرگ را شاکریم که  بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره گیری از معنویات خوان گسترده الهی را نصیب ما فرموده و با یاد بزرگ مرد تاریخ بشریت حضرت امیرالمومنین علی(ع)، زیر باران رحمت "لیله القدر" می ایستیم تا جان هایمان تطهیر شود تا شاید به مضمون قدر که می گویند از هزار ماه برتر است دست یابیم.

ضمن آرزوی توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف ویژه حضرت حق برای مردم ولایتمدار شهربابلسر در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر، سالروز شهادت حضرت علی ابن ابی طالب(ع) را به پیشگاه امام زمان (عج) و نایب برحقش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای و عاشقان و سوگواران آن حضرت تسلیت می نماییم.
عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر