شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
سخنگوی شورای بابلسر از برگزاری جلسه هم اندیشی استادان دانشگاه مازندران با اعضای شورا اسلامی شهر و شهردار بابلسر خبر داد
1396/08/20
در این جلسه اساتید و پژوهشگران دانشگاه که دارای تخصص های مختلف و مرتبط با معضلات شهری هستند، به طرح دیدگاههای خود در خصوص نحوه ی حل مشکلات توسط مدیریت شهری خواهند پرداختند.
******************
سخنگوی شورای بابلسر از برگزاری جلسه هم اندیشی استادان دانشگاه مازندران با اعضای شورا اسلامی شهر و شهردار بابلسر خبر داد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابلسر، رضا رحیمیان، سخنگوی شورای اسلامی از برگزاری  نخستین جلسه هم اندیشی استادان دانشگاه مازندران با اعضای شورا و شهردار بابلسر خبر داد و گفت: در این جلسه اساتید و پژوهشگران دانشگاه که دارای تخصص های مختلف و مرتبط با معضلات شهری هستند، به طرح دیدگاههای خود در خصوص نحوه ی حل مشکلات توسط مدیریت شهری خواهند پرداختند.
وی با اشاره به اهمیت علم و دانش در حوزه مدیریت شهری گفت: هدف از این گونه نشست ها برای رسیدن به بالندگی و رونق شهری و چاره جویی برای حل مشکلات و معضلات شهر بابلسر باتعامل بین شورای اسلامی و شهرداری با دانشگاه خواهد بود.
رییس کمیسیون عمران شورای بابلسر خاطر نشان کرد: زیبا سازی، سواحل دریا، اماکن اقامتی گردشگری، زباله، ترافیک، پارکینگ های شهری و بسیاری دیگر از معضلات شهری، مسایلی هستند که حتما باید از زوایای تخصص های مختلف دیده شود تا هزینه کمتر و مشکل به بهترین نحو حل شوند.
عضو هیات رییسه شورای شهر بابلسر زمان این نشست را دوشنبه هفته جاری اعلام کرد و افزود: خوشبختانه در دانشکده های دانشگاه مازندران اساتید و پژوهشگران زبده با تخصص های مختلف حضور دارند که می توانند معضلات و مشکلات شهری و شهرداری را از زوایای  مختلف بررسی کنند و نسبت به رفع آنها اقدام کنند.
عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر