شورای شهر بابلسر
سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  
تعرفه عوارض ها
پیوندهای مفید
دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بابلسر با رئیس جدید دادگستری و دادستان شهرستان بابلسر
1396/08/21
دستگاه قضاء در جامعه از حساسیت و اهمیت خاصی برخوردار است و این مجموعه موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود .
******************

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بابلسر با حضور در دادگستری این شهر با رئیس جدید دادگستری و دادستان انقلاب اسلامی شهرستان بابلسر دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی شورای شهر بابلسر، هوشیار خسروی، رئیس شورای اسلامی شهر بابلسر در دیدار با آقایی، رئیس دادگستری شهرستان، ضمن تبریک انتصاب ایشان و قدردانی از زحمات ، تعامل و همکاری دستگاه قضایی شهرستان بابلسر با شورای اسلامی شهر و شهرداری خوب توصیف کرد و اظهار داشت : مجموعه شورا و شهرداری در تمام بخش‌ها همگام با دادگستری بوده و تمام همت خود را برای حل و فصل معضلات این شهر انجام خواهند داد .

وی تصریح کرد : دستگاه قضاء در جامعه از حساسیت و اهمیت خاصی برخوردار است و این مجموعه موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود . 

خسروی در دیدار با دادستان انقلاب اسلامی بابلسرنیز با بیان اینکه همکاری و پشتیبانی دستگاه قضایی  در حوزه های مختلف و فعالیت های عمران شهری شایسته تقدیر است گفت : قوه قضائیه حافظ امنیت و آرامش مردم است .

رییس شورای اسلامی بابلسر، خدمات صادقانه مجموعه دادستانی را ارزشمند توصیف نمود و از تعامل ، حمایت و همکاری دادگستری در اجرای پروژه های عمرانی افزود : شهرداری دستگاهی است که در شهر خدمات زیادی ارائه می دهد و از دستگاههای اجرایی خواهشمندیم با همکاری خودشان ما را حمایت کنند تا در این فضای امن و آرام با رضایت شهروندان پروژه های خود را به ثمر برسانیم .عکس روز
نظر سنجی
به نظرشما اولویت فعالیت اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی بابلسر چه باشد؟
مبلمان و زیبا سازی شهری
ساخت امور زیربنایی شهر
تکمیل پروژه های شهری
توسعه اماکن تفریحی و اجتماعی
جذب سرمایه گذار
وضعیت آب و هوا
تمام حقوق این پایگاه برای شورای اسلامی بابلسر محفوظ است
طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر