صورتجلسه چهاردهم 1401/3/1

حسب هماهنگی قبلی،جلسه شورای اسلامی بابلسر، ساعت 14 روز یکشنبه مورخ 1401/3/1 با قرائت قرآن کریم به ریاست آقای سید رضا حبیب اله پور و با حضور اکثریت اعضا برگزار گردید.

دستور کار جلسه:

1-لایحه شهرداری درخصوص خرید مازاد معبر به مساحت 18 متر مربع واقع در خیابان شریعتی-شریعتی 26

2- لایحه شهرداری درخصوص بیلان عملکرد و تفریغ بودجه سال 1400

3- لایحه شهرداری درخصوص اجرای پروژه بهسازی میدان شهدا

4- لایحه شهرداری درخصوص استقرار و اجاره یک واحد کانکس(کافه) به صورت سیار

5- لایحه شهرداری درخصوص مساعدت به آقای نادر رجب نژاد

خلاصه مذاکرات

1-نامه خانم لیلا واحدی نیا درخصوص درخواست مساعدت مالی تامین هزینه های فرزند معلول ایشان قرائت و مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه گردد.

2-نامه شماره 25/13/1202/3552 مورخ 1401/2/27فرماندهی انتظامی شهرستان بابلسر درخصوص رسیدگی به خیابان شهید رجایی که فاقد علائم اهنمایی و رانندگی می باشد قرائت و جهت بررسی در جلسه شورای ترافیک به آقای خسروی ارجاع گردید.

3-نامه اهالی و کسبه خیابان پاسداران درخصوص درخواست بازگشایی میدان سربازان گمنام امام زمان قرائت و مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه گردد.

4-نامه شورای تحول مسجد سیدالشهدا(ع) درخصوص درخواست مساعدت مالی جهت برگزاری یادواره شهدای سوم خرداد قرائت و مقرر گردید با شهرداری محترم    مکاتبه گردد.

5- نامه حوزه مقاومت فاطمه زهرا(س)سپاه بابلسر درخصوص درخواست مساعدت مالی جهت برگزاری رزمایش بیت المقدس قرائت و مقرر گردید جهت مساعدت  با شهرداری محترم مکاتبه گردد.

6- نامه شماره 2110/20/1401 مورخ1401/2/29 شهرداری محترم درخصوص درخواست مالک پلاک ثبتی 35536/1 واقع در خیابان شریعتی-شریعتی 26 مبنی بر خرید مازاد معبر به مساحت 18 متر مربع و اینکه شهرداری درنظر دارد برابر با ماده 19 قانون نوسازی و عمران شهری مساحت فوق را برابر با نظریه کارشناسی به مالک پلاک فوق واگذار نماید قرائت و مقرر گردید ابتدا کارشناسی انجام سپس اتخاذ تصمیم گردد.

7-نامه شماره 2111/20/1401 مورخ 29/2/1401 شهرداری محترم درخصوص اجرای ماده 67 قانون شهرداری ها به پیوست یک نسخه صورت های مالی منتهی به پایان سال 1400 شهرداری بابلسر حاوی بیلان عملکرد و تفریغ بودجه به مبلغ 452/629/239/855/2(دو هزار و هشتصد و پنجاه و پنج میلیارد و دویست و سی و نه میلیون و ششصد  و بیست و نه هزار و چهارصد و پنجاه و دو) ریال قرائت و جهت بررسی به کمیسیون مالی ارجاع گردید.

8- نامه انجمن نویسندگان برتر ایران درخصوص درخواست مساعدت جهت حمایت این انجمن قرائت و پس از بررسی در کمیسیون فرهنگی و ورزشی و طی نشستی  با آقای حسینی در تاریخ 1400/12/25 و با توجه به گزارش ارائه شده مقرر گردید جهت مساعدت با شهرداری محترم مکاتبه گردد.

9- نامه فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی و کانون بسیج فرهنگیان درخصوص درخواست مساعدت مالی قرائت و پس از بررسی در کمیسیون فرهنگی و ورزشی مقرر گردید جهت مساعدت با شهرداری محترم مکاتبه گردد.

10- نامه حوزه مقاومت بسیج خمینی روح ا…(ره) درخصوص درخواست مساعدت مالی جهت اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و امنیتی در منطقه استحفاظی  و نوار ساحلی قرائت و پس از بررسی در کمیسیون فرهنگی و ورزشی مقرر گردید جهت مساعدت با شهرداری محترم مکاتبه گردد.

11- نامه آموزش و پرورش شهرستان بابلسر درخصوص درخواست مساعدت مالی جهت برگزاری مراسم تجلیل از معلمین نمونه بازنشسته قرائت و پس از بررسی  در کمیسیون فرهنگی و ورزشی مقرر گردید جهت مساعدت با شهرداری محترم مکاتبه تا جوایز توسط شهرداری و شورای اسلامی اهدا گردد.

12-نامه هیئت امناء مسجد محله کاظم آباد درخصوص درخواست رختکن و سرویس بهداشتی برای زمین ورزشی و یادمان شهدای گمنام محله مذکور قرائت و پس از بررسی در کمیسیون فرهنگی و ورزشی مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا مصالح از سوی شهرداری تامین و اجرا و ساخت با محله کاظم آباد و کلیه هزینه ها بعد از ساخت با محله مذکور باشد.

13- نامه هیات قایقرانی شهرستان بابلسر درخصوص درخواست مساعدت جهت تجهیز نمودن ناوگان شناورهای هیات مذکور قرائت و پس از بررسی در کمیسیون فرهنگی   و ورزشی مقرر گردید با شهرداری محترم جهت مساعدت مکاتبه گردد.

14- نامه آقای خسرو حسن نسب از بازنشستگان آموزش و پرورش درخصوص درخواست نامگذاری کوچه محل سکونت ایشان بابت اینکه سال 1387 جان چندین  دانش آموز را نجات داده قرائت و پس از بررسی در کمیسیون فرهنگی و ورزشی مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا کوچه محل سکونت به نام ایشان نامگذاری گردد.

15- نامه پایگاه دریایی ثامن الحجج(ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخصوص اعلام آمادگی در راستای نشر فرهنگ اسلامی و مناسبتی در پل های عابر پیاده ابتدای بلوار ورودی این پایگاه قرائت و پس از بررسی در کمیسیون فرهنگی و ورزشی مقرر گردید با شهرداری محترم مکاتبه تا پیگیری های لازم صورت پذیرد.

16-نامه مجمع بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه بابلسر درخصوص درخواست مساعدت مالی جهت برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی و اردوئی قرائت  و پس از بررسی در کمیسیون مقرر گردید جهت مساعدت با شهرداری محترم مکاتبه گردد.

17- نامه هیات تیراندازی بابلسر درخصوص درخواست مساعدت مالی جهت اعزام منتخبین به مسابقات لیگ استانی و کشوری قرائت و پس از بررسی در کمیسیون فرهنگی و ورزشی مقرر گردید جهت مساعدت با شهرداری محترم مکاتبه گردد.

18-مجتمع نسیم شمال واقع در پارکینگ ششم ج