پیام تبریک شورای اسلامی شهر بابلسر به جناب دکتر باقرزاده نماینده منتخب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان بابلسر و فریدونکنار

شورای اسلامی شهر بابلسر انتخاب شایسته جناب دکتر باقرزاده نماینده منتخب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان بابلسر و فریدونکنار را به ایشان تبریک عرض نمود

جناب آقای دکتر باقرزاده

با سلام و احترام

3 اسفند 98 با خلق حماسه حضور گسترده و مثال زدنی مردم فهیم شهرستان بابلسر و فریدونکنار در پای صندوق های رأی به روزی ماندگار در تاریخ این سرزمین تبدیل شد. ایرانیان سرافراز و حماسه ساز در این روز با لبیک به ندای مقام معظم رهبری با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی گامی محکم و استوار در تعیین سرنوشت خود برداشتند.

روسفیدی ملت بزرگ ما در این انتخابات نعمتی است که سپاس بی کران می طلبد. لذا با خضوع و خشوع شاکر و سپاسگزار نعمت های او بوده و ان شاء الله خواهیم بود.

حال که سرمایه اعتماد مردم که به حق یک امانت الهی است بر دوش شما قرار گرفته است، ضمن تبریک صمیمانه، از درگاه خداوند متعال سلامتی و موفقیت شما را در راه دشواری که در پیش دارید آرزومندیم و از خداوند متعال توفیق روز افزون شما را خواستاریم.

شورای اسلامی شهر بابلسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *